Yukarı Çık

Genel Bilgi

V&T Danışmanlık, sizi sağlığınıza kavuşturan en güvenli yol…
V&T Danışmanlık yurt dışında yaşayıp bize başvuran hastalarımıza her türlü danışmanlık hizmeti vermektedir. Romanya Büromuz ve call center’ımız aracılığıyla bize başvuran hastalarımız ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti almaktadırlar.

Türkiye’nin en önemli sağlık kuruluşlarının temsilciliğini yapan Romanya büromuz, uzman ve deneyimli personeliyle, Türkiye’de tedavi olmak isteyen Romen hastalarımıza, teşhisten tedaviye, ulaşımdan konaklamaya kadar her konuda yardımcı olup mümkün olan en kısa zamanda, ülkemizde bulabilecekleri en iyi koşullarda, Avrupa’da hayal bile edilemeyecek bütçelerle sağlıklarına kavuşmalarına imkân yaratıyor.

Yurt dışında tedavisine başlanan ancak ikinci bir görüşe ihtiyaç duyan hastalarımız, şirketimizle çalışan doktor ve hastanelerle bir araya getirilip teşhis ve tedavi konusunda ikinci bir görüş alırlar. Sağlık problemleri olup da nereye başvuracağını, ne yapacağını bilmeyen hastalarımız merak ettikleri her konuda uzman doktorlarımıza danışabilirler.

Tedavisini Türkiye’de yaptırmak isteyen hastalarımız için de tedavi planı ve fiyatlandırma çalışmaları yapılmakta, kendilerine en uygun seçenek tespit edilerek, Türkiye’nin en güvenilir sağlık kurumlarında VIP konforunda teşhis ve tedavileri gerçekleştirilmektedir.


SC PRS MEDIA & CONSULTANCY SRL

Soseaua Nordului Str Barajul Arges,
Nr 41 A, Scara C, Ap 3, sector 1,
Bucuresti – ROMANIA
+0 725 444 445